Soğuk odalar ürünlerin doğal özelliklerini kaybetmeden uzun süre saklanmalarına yardımcı olur. Manisa şehrinde aradığınız soğuk oda sistemlerini sizlere sunabiliriz.

Manisa soğuk oda sistemleri dış atmosferden ısı ve neme karşı özel olarak yalıtılmıştır. Erken bozulma riski bulunan ürünlerin tüketimine kadar soğuk depolarda muhafaza ederek çürümesini engelleyebilirsiniz.

İhtiyaca yönelik özellik farklı kapasite ve boyutlarda soğuk depo sistemlerini sizlerle bir araya getiriyoruz. Ekonomik soğuk depo sistemlerimizi işletmelerin ihtiyacına göre tasarlıyoruz. Manisa soğuk oda Soğuk hava depo sistemleri minimum ısı ve enerji kaybını kullanarak ürünlerin uzun süreli korunmasına yardımcı olur. Soğuk odalar enerji tasarrufunda son yıllarda en fazla tercih edilen sistemlerden bir tanesidir. Manisa soğuk oda Soğuk odalar yüksek dan siteli poliüretan dolguda imal edilmektedir. Böylece uzun süre sağlıklı bir şekilde çalışabilir.

Manisa soğuk oda Soğuk oda ya da soğuk hava deposu olarak bilinen sistemler ürünlerin uzun süre bozulmasının önüne geçiyor. Erken bozulma riski olan bulunan tüketim gıdaların soğuk odalarda saklayabilirsiniz. Manisa soğuk oda Soğuk odalar farklı tip kapasitelerle üretilebilir.

Soğuk Hava Deposu Sistemleri

Soğuk depo sistemlerinin kullanım alanları son derece geniştir. Manisa soğuk oda sistemlerinde minimum ısı ve enerji kaybını oluşturacak ürünleri sizler için tasarlıyoruz. Enerji tasarrufu tüm dünyanın üzerinde durduğu konulardan bir tanesidir. Manisa soğuk oda Soğuk hava depo sistemleri son derece dayanıklı ve uzun ömürlü sistemler olarak karşımıza çıkıyor. Soğuk hava depo sistemlerinin verimli olarak çalışabilmesi için soğutucu ünitelerinin doğru şekilde de yerleştirilmesi gerekir. Manisa soğuk oda Bu sayede soğuk hava depo sistemlerinin soğutma görevleri başarılı bir şekilde yapılabilir.

Manisa’da soğuk odalara ihtiyacınız varsa bu konuda sizlere gerekli desteği verebiliriz. Bizlerle iletişime geçerek işletmenize en uygun soğuk hava depolarını kurdurabilirsiniz. Bu konuda sizlere profesyonel destek veriyoruz. Manisa soğuk oda Soğuk oda deposu projesi yapılırken şu kriterleri göz önünde bulunduruyoruz;

  • Depoya konulacak ürünlerin özellikleri,
  • Evaporatörlerin lamel aralıkları ve yapıları,
  • Fanların yerleştirilmesi,
  • Soğuk hava deposunun izolasyonu,
  • Depodaki hava sirkülasyonu,

Yiyecekler uygun koşullarda depolandığı zaman tazeliğini uzun süre koruyabilir. Uygun koşullar, sıcaklık ve bağıl nemin ayarlanması ile elde edilir.

Manisa soğuk hava deposu sistemlerinde aradığınız kaliteyi şimdi elinizin altına getiriyoruz. Soğuk hava depoları hayvansal ya da tarımsal gıdaların uygun sıcaklık koşullarında saklanabilmesini sağlar. Manisa soğuk oda Depo sıcaklığının düşürülmesi, soğutma cihazının kapasitesine bağlı olarak değişir. Manisa soğuk oda Türkiye’de birçok yerde alanlı için kullanılan soğuk hava depoları beklentilerinize en iyi şekilde cevap veriyor.

Soğuk hava depoları, içerisinde depolanacak ürünlerin optimum saklama koşullarına uygun sıcaklıklara göre tasarlanıyor. Soğuk hava depoları tek bölümden ya da farklı sıcaklık değerlerine sahip birden fazla bölümde tasarlanabilir.

Serin Muhafaza Depoları İmalatı

Manisa şehrindesoğuk oda imalatı konusunda uzman ekiplerimiz talepleriniz doğrultusunda hareket ediyor. Manisa soğuk oda Soğuk oda depoları pek çok ürünün uzun süre sağlıklı bir şekilde korunabilmesini sağlıyor. Ayrıca sanayi alanında kullanılan kimyasal maddelerin muhafaza edilmeleri için de tercih ediliyor.

Soğuk Muhafaza Depoları İmalatı

+4°C / 0°C sıcaklığın korunduğu soğuk odaların izolasyonu poliüretan sandviç panel ile yapılır. En yaygın tercih edilen depo sistemlerinden bir tanesidir. Manisa soğuk oda Tüm işlenmiş gıdaların muhafazası için tasarlanır İşlenmiş gıdalarda bozulmaya neden olabilecek bakteri üremesine engel olur.

Yaş Sebze ve Meyve Depoları İmalatı

Bu depo sistemleri -10°C / +16°C sıcaklık aralığında, poliüretan sandviç panel ile tasarlanır. Manisa soğuk oda Geniş bir sıcaklık özelliğinin olması her meyve ve sebzenin muhafaza sıcaklarının farklı olmasından kaynaklıyor. Biz bu sistemleri de sizler için kolayca tasarlayabiliriz.

Yaş sebze ve meyve depolarında sadece soğutma sisteminin kurulması yeterli olmayacaktır. Manisa soğuk oda Meyve sebzeler hasat edildikten sonra depodaki sıcaklık faktörüyle beraber oksijen ve nispi nem oranının da kontrol altında tutulması gerekir. Sebze ve meyvelerin yaşamsal faaliyetleri ne kadar iyi önlenebilirse, muhafaza süreleri de o derece uzatılacaktır. Manisa soğuk oda Depo içerisinde bulunan nem oranının istenilen ölçülerde nasıl tutulacağı konusunda da bizlerden destek alabilirsiniz. Her meyve ve sebzenin muhafazasında uygulanacak işlemlerin farklılık gösterdiğini iyi bilmeniz gerekir. Depolamak ya da saklama istediğiniz ürün ile ilgili detayları sitemizde bulabilirsiniz.

Donuk Ürün Muhafaza Depoları İmalatı

Donuk ürün muhafaza depoları-15°C ile -25°C arası sıcaklıkta çalıştırılan soğuk hava depolarıdır. Manisa soğuk oda Bu sistemlerde poliüretan sandviç panel ile izolasyonu sağlanarak tasarlanır. Bu sistemlerde saklanacak ürünlerin saklama süreleri ürün niteliğine göre değişim gösterebilir. Depolanan ürünlerin depolama sıcaklığı dikkate alınır. Sıcaklığı ayarlanan depolarda saklanan ürünler, saklanma süreleri boyunca bozulma riski olmadan uzun süre dayanabilir. Daha ayrıntılı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Şoklama Depoları İmalatı

Gıda üretiminde kullanılacak ürünlerin uzun süre dayanabilmesi için çekirdek sıcaklığının -18°C ye düşürülmesini sağlayan soğuk odalardır. Manisa soğuk oda Poliüretan sandviç panel ile izolasyonu sağlanan bu oda sistemleri çift kademeli yarı hermetik cihazlarla çalışır. Şok odaları genel olarak -35°C / -40°C sıcaklık aralığında tutulur.

Soğuk Hava Deposu Fiyatları

Soğuk hava deposu oluşturmadan önce mutlaka profesyonel bir destek almanız gerekir. Soğuk odalar tasarlanırken yatırım öncesinde dikkat edilmesi gereken bir çok konu bulunuyor. Manisa soğuk oda Bu konuların başında ise maliyet geliyor. Soğuk hava deposu fiyatları depo içerisinde kullanılan ekipmanların kapasitesi ve kalitesine göre farklılık gösteriyor. İlk olarakhangi ürününsoğutulacağını iyi bilmek gerekiyor.

Modüler soğuk hava deposu sistemlerini biz isteğe göre tasarlayabiliyoruz. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyacı olan sistemlere bu adres üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Manisa soğuk oda Biz üretim ve montaj konusunda beklentileri en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz. Her alana uyumlu soğuk odalar tasarlayarak bu konuda bir adım öne çıkıyoruz. Tasarlanacak soğuk odaların fiyatları ölçülerine ve kapasitelerine göre değişim gösterebiliyor. En uygun fiyat koşullarını öğrenmek isterseniz ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Manisa soğuk oda depolarınızın 7 gün 24 saat teknik servis hizmetlerini de bu adres üzerinden başarılı bir şekilde sunmaya devam ediyoruz. Manisa soğuk oda Soğuk hava depo depolarının onarım işlemlerini kolayca yürütüyoruz. Yalıtım alanında sahip olduğumuz kalite bizleri bir adım öne çıkarıyor. Saklanacak olan ürünleriniz depolarımız içerisinde tazeliğini ve lezzetini koruyarak tüketilebiliyor. Soğuk oda sistemlerinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada hizmet veriyoruz. Endüstriyel soğuk odasistemlerini sizler için tasarlıyoruz.

Manisa soğutma servisi olarak farklı tip işletmelere özel hizmet verebiliyoruz. Biz soğutma alanında bakım onarım hizmetlerinde en iyisini sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Manisa soğuk oda Firmamız ile iletişime geçerek soğutma odaları fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

manisa soğuk oda

manisa soğuk oda

Manisa Soğuk Oda Etiketler:

Diğer Bölgeler

manisa soğuk oda
oztiryakiler-servis-manisa